Статистика сайту

12 груд. 2020 р.

Чарівниця-зима — чудова, найдивовижніша пора. В цей час всюди, куди потрапляє погляд, ввижаються казкові фігури зі снігу. Навколо так гарно, що це важко висловити! Всі дерева вкриті снігом, немов білим пухнастим хутром. Сховавшись під білу ковдру, природа, немов у казці, занурюється в довгий, глибокий сон. Взимку створюється відчуття казковості та хочеться вірити в надзвичайні сили. І зима доводить це нам. Всі навколо радіють зимі, нехай навіть це і найхолодніша пора року. 

          Не оминула зима і нашої оселі. Немов у казці садок увібрався в прекрасне біле хутро, білі шапочки, він радісно виблискує на сонці і  зачаровує всіх своєю красою. Дивишся і не впізнаєш, бо сьогодні він надзвичайно красивий.  

          На подвір’ї відбуваються справжні дива. Зима заворожила кожне деревце: зелені ялинки сяють сріблом, білокорі берези іскряться кришталем. Все-все запорошено снігом, тільки пташки носяться над засніженими кущами в пошуках гостинців від дітлахів в розвішаних годівничках. 

          З самого ранку до садочку поспішали щасливі, усміхнені дітки групи "Чомусики". Вони завзято стрибали по білому снігу, грали в сніжки, виготовляли сніговиків, раділи чудовому зимовому дню під час прогулянки.