Статистика сайту

1 вер. 2016 р.

Дитячий садок № 24 «Гвоздичка» в м. Первомайську функціонує з квітня 1976 року.

А називався він спочатку «Чебурашка» і збудований був для дітей працівників заводу «Фрегат».
В 1994р. дитячий садок було передано в комунальну власність Первомайської міської ради.


    За роки існування дошкільний заклад виховав і випустив в широкий світ не одну

тисячу своїх малят як пташенят з рідного гнізда.

А тепер вони ведуть в садочок своїх дітей – життя продовжується.
    Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 24 «Гвоздичка»

був і залишається новатором по впровадженню інноваційних технологій : ТРВЗ, моделювання, проектування, розвивальне навчання, інтегрування, використання нетрадиційних технік зображення, психотехнології.
    Педагогічний колектив закладу нагороджено багатьма відзнаками, в тому числі Почесними грамотами Міністерства освіти і науки, облдержадміністраціі, троє педагогів нагороджено знаком «Відмінник освіти України» : Березницька Ю.М., Давлічена Т.В., Сорочан О.М.
    Знання, досвід, душу і серце колектив закладу віддає дітям, педагоги сіють зерна доброти і любові до всього сущого на землі, щиро діляться своїми здобутками з колегами, творчо співпрацюють з дошкільними закладами міста і області з питань фізкультурно-оздоровчої роботи, музичного виховання, проектної діяльності, ІКТ тощо.
    Дошкільний заклад бере активну участь в різних професійних конкурсах. В 2010-2011 навчальному році здобув призові місця : І місце в конкурсі на кращий методичний кабінет (вихователь-методист Давлічена О.П.); ІІ місце – на кращий кабінет психолога практичного (Селіванова С.М.).
    При постійній підтримці батьків, громадськості, спонсорів дитячий садок оновлюється, осучаснюються інтер’єри, поповнюється навчально-методичне забезпечення.
    Завідувач ДНЗ № 24 Черненко С.О. докладає багато зусиль для того, щоб дошкільний заклад відповідав вимогам естетики, санітарії і гігієни, був острівцем радості, щастя, пізнання нового і незвіданого.