Віддаємо дитину в дитячий садок


Для початку постає питання про вибір дитячого садочка. Можна порадитися з подругами та знайомими, які вже мають досвід водіння дітей до дитячого садка. Якщо ж таких немає, то самі поспілкуйтеся з вихователями і з батьками малюків, які вже водять своїх дітей у цей дитячий садок. Подивіться, в якій групі займаються і відпочивають дітки, яка там обстановка.
Як же підготувати дитину? Ні в якому разі не згадуйте в розмові з іншими людьми про ваш страх або хвилювання щодо дитячого саду. Ваша дитина може почути і перейняти негативний настрій. Навпаки, частіше розповідайте про переваги дитячого садка.
Долучайтеся малюка до спілкування. Якщо ваша дитина мало спілкується з іншими дітьми, йому складно доведеться в колі малознайомих однолітків. Ходіть з ним у гості, запрошуйте знайомих з дітьми до себе додому. Поясніть дитині елементарні правила поведінки в групі.
Привчіть дитину до режиму. Дізнайтеся, в який час у садку годують дітей, о котрій годині тиха година і поступово переходьте до такого розпорядку дня. Меню теж постарайтеся максимально наблизити до того, що в дитячому садочку.
Не секрет, що в садку діти часто підхоплюють простудні захворювання. Тому займіться зміцненням імунної системи малюка. Пам’ятаєте стару пісеньку «Якщо хочеш бути здоровим — загартовують»? Загартовувати дитину можна і в домашніх умовах. Під час купання малюка обливайте його ручки і ніжки більш прохолодною водою протягом 15-30 секунд. Після витріть насухо дитини, одягніть в теплу піжаму і покладіть у ліжко. Навесні і влітку можна починати прогулянки босоніж спочатку по будинку, а потім і по траві. Головне, стежити, щоб дитина не поранилася.
Якщо малюк спокійно залишається на кілька годин і більше з вашими родичами, це не означає, що він зможе провести стільки ж часу з чужими людьми. Спочатку залишайте його в садку на пару годин, поступово збільшуючи час перебування. Цікавтеся про проведене без вас часу — запитуйте, чим дитина займалася, хваліть, якщо навчилася чомусь новому.
Не намагайтеся відволікти увагу дитини, щоб піти з садка по-тихому, інакше він перестане вам довіряти, і кожний раз буде падати в істерики.
І, звичайно ж, покладайтеся на себе, материнські почуття підкажуть, що робити, краще будь-якого професіонала.


Матеріал надано порталом для батьків і дітей «Все про дітей» http://www.vseodetyah.com/

Оставить комментарий:

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.