Свято 1 вересня

1 вересня1 ВЕРЕСНЯ Перше вересня все ближче, З кожним роком йдемо вище. Хоч і важко, та дарма, Бо без праці знань нема. Котик радо позирає Та запрошення чекає. Навіть гусінь — черв’ячок Всіх вітає діточок!

 

Сьогодні все навколо ожило, замайоріло різномаїттям квітів. Діти від малого до великого поспішають в стіни рідних закладів.

           Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

           Поспішають і наші малюки до рідного садочка ДНЗ №24 «Гвоздичка». Привітно, з посмішками, зустрічають їх вихователі, няні, поглядають кухарі у вікно за знайомими обличчями.

           Знову святково прибрана відкрита сцена на подвір’ї, знову лунає музика, майорять різнокольорові кульки. Свято початку навчального року обєднало малюків, батьків, колектив закладу. Багато щирих слів пролунало від дітлахів старших груп, піснями вони звеселили присутніх, а іграми зацікавили наймолодших.

            День знань у дитячому садочку пройшов під патріотичним гаслом «Україна – єдина країна». Вшановуючи традиції українського народу, його духовні цінності, виявляючи повагу до своєї нації, педагоги, діти та батьки вихованців прийшли на свято у яскравих вишиванках. Усі радо вітали один одного з початком нового навчального року. 

Оставить комментарий:

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.