Список корисних анотованих сайтів

 

1. http://www.ivalex.vistcom.ru/metod1.htm

Все для дитячого садка

Основною формою музичної діяльності в дитячому садку є музичні заняття, які передбачають не лише слухання музичних творів, що доступні для сприйняття малюків, навчання їх співам, рухам у музичних іграх і танках, але й грі на дитячих музичних інструментах.

2. http://www.muspalitra.ru

Музична палітра

            Навчально-методичний і музично-літературний журнал для музичних керівників ДНЗ, вчителів музики, керівників художніх студій, будинків дитячої творчості, викладачів циклу музичних дисциплін.

3. http://window.edu.ru/window/library?p_rid=56900

Єдине вікно доступу до освітніх ресурсів

На шляху до музики. Методичний посібник для музичних керівників і вихователів ДНЗ. У методичних рекомендаціях представлені: технології введення дошкільників до музичного мистецтва, системи роботи з ознайомлення дітей 4-5 років з творами композиторів-класиків, а також представлені проекти інтегрованих освітніх заходів. Посібник буде цікавим для педагогів ДНЗ, студентів педагогічних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.

4. http://www.m-w-m.ru/

Музика з мамою

«Музика з мамою» — сайт про ранній музичний розвиток дитини. Характерною особливістю методики «Музика з мамою»  є ігрова форма подачі матеріалу, комплексний характер, доступність і практичність використання, що перетворює заняття музикою з малятами у веселу розвивальну гру. «Музика з мамою» забезпечує ранній музичний розвиток, активний розвиток мови у дітей, розвиток музичного слуху і багатьох інших здібностей, про наявність яких ви можете і не підозрювати.

5.   http://www.detskiysad.ru/estetika/336.html

Дитячий садок. РУ

Основні завдання музичного вивховання дітей дошкільного віку:

а) виховувати  любов та інтерес до музики;

б) збагачувати досвід дітей різними музичними творами і засобами виразності;

в) залучати дітей до різних видів музичної діяльності;

г) розвивати загальну музикальність дітей (сенсорні здібності, почуття ритму), формувати співоцький голос.

6. http://www.musichild.ru/

Музика дітям (збірка Метлова Н.)

На сайті представлені музичні твори для всіх видів дитячої музичної діяльності з врахуванням музичного і житєвого досвіду дитини, її музичних уподобань.

Оставить комментарий:

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.