12 жовт. 2018 р.

Квітне наша доля, наче маки в полі.

І ранкове сонце виплива з дібров.

Козацькому роду нема переводу,

Козаки в садочку виростають знов.

12 жовтня відбулося свято  "Козацькому роду нема переводу", яке не залишило нікого байдужим, адже діти під керівництвом головного сотника Кирилової Марини Валеріївни - інструктора з фізичної культури проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Чудові таночки, віночок українських пісень прикрасили і заворожили гостей свята. Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкривають та розвивають у вихованців музичні керівники Брюзгіна Л.І, Боровська В.І.

Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.