2 лип. 2018 р.

Ігри з піском і водою як не можна краще підійдуть для організації цікавого проведення часу влітку.

Удавана на перший погляд простота таких ігор жодним чином не применшує їхнього освітнього та виховного значення.

В ході кожної з цих ігор створюються експериментальні ситуації, які дозволяють дитині краще пізнати і зрозуміти навколишній світ.

Малюк знайомиться з властивостями піску і води, у неї розвивається дрібна моторика пальців, мислення, мова і, звичайно ж, поліпшується його загальний фізичний стан.

Ігри з піском і водою в дошкільному віці є одним з інструментів розвитку дитини. Такі ігри сприяють розвитку творчого початку в дітей, і взагалі вважаються першою творчої діяльності, якою дитина починає займатися в ранньому віці. Такі ігри рідко набридають дітям, тому що вони різноманітні і цікаві.

Дітям під час гри доводиться виконувати різні дії і всіляко проявляти фантазію.Ігри з піском водою є засобом сенсорного розвитку дошкільників, збагачення їхнього словника. А їх застосування сприяє оздоровленню підростаючого покоління, збереженню та зміцненню як фізичного, так і психічного здоров’я кожної дитини.