Статистика сайту

10 трав. 2018 р.

Вже стало доброю традицією у ЗДО №24 «Гвоздичка» проводити роботу з батьками у цікавій незвичній формі. Так 10 травня у групі «Ромашка» відбулося третє, останнє в цьому навчальном році, засідання клубу «Батьківський лекторій». На цей раз тема торкнулася фінансового виховання і мала назву- «Діти і гроші».

Ми, дорослі, намагаємося виховувати дітей всебічно розвинутими: водимо їх на гуртки і секції, обираємо найкращий садок і школу, розкриваємо творчі здібності, і тільки фінансове виховання залишається осторонь. А сьогодні дуже важливо виховувати в дітей правильне ставлення до грошей, до того, як ними правильно користуватися – заробляти і витрачати.

На засіданні була присутня практичний психолог Кравцова С.П., яка у формі тренінгу, ігор, вправ, зауважила, що дітям потрібно давати можливість практикувати – витрачати, відкладати гроші.

Підводячи підсумок зустрічі хочеться зауважити, що фінансовим вихованням дітей потрібно займатися ще змалечку, у родині,  і тоді дитина виросте фінансово сильною і незалежною у майбутньому!