Статистика сайту

29 лист. 2016 р.

Відбулися і в нашому дитсадку осінні свята. Відтанцювали, відспівали – зустріли радо щедру господиню Золоту Осінь.

  А вона радує нас ще теплими деньками; яскравим забарвленим листям, яке шурхотить під ногами; чистим прозорим небом, по якому де-не-де пливуть білі легкі хмаринки, так схожі на солоденьку вату;  тихою спокійною дниною;  а, іноді, і  сумним курликанням журавликів… 

Але, незважаючи ні на що, ми продовжуємо жити і працювати у нашому рідному садочку, у нашій улюбленій групі «Соняшник». Ми вивчаємо пісні та вірші, ми вчимося малювати та ліпити, працювати з ножицями та клеєм. 

Нам цікаво зустріч атися кожного ранку в своєму «Соняшнику», обмінюватися  новинами, спілкуватися, навчатися та гратися, дарувати  одне одному позитивні емоції. 

Нам подобається відвідувати заняття нашого улюбленого фізкерівника Марини Валеріївни, яка прагне зробити нас здоровими та спритними; музичні заняття у  Людмили Іванівни, яка доносить до дитячих сердечок неповторну красу музики та співу.

Батьки вихованців вдячні працівникам закладу за турботу про їхніх діточок, а  працівники групи, в свою чергу,  щиро вдячні батькам за тісну співпрацю  та порозуміння. Адже, як писав А.Макаренко: «Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці — батьки і педагоги.»

То ж хочеться сподіватися і надалі на таку тісну співпрацю.

Нехай наші малята ростуть здоровими та відвідують  дитячий садочок щодня; нехай вони ростуть розумними та ми будемо за них радіти.

«Листя падає додолу. Засинає гай і поле.

На вербі один листочок. До зими – один деньочок…»