Статистика сайту

7 бер. 2018 р.

Прийшла весна, її закликали всі малята нашого садочку, вітали вони своїх мам, бабусь і всіх присутніх гостей зі святом Весни і 8 березня.

Разом із приходом весни в заклад дошкільної освіти №24 «Гвоздичка» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 01.03. по 07.03.2018 року.

 Гостями весняних свят були Весна, Сонечко, пташки, навіть моряки із Капітаном та Піратом!

Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики  зізналися в теплих почуттях усім жінкам. Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробити мамам, дійшли до висновку, що найкращим подарунком для любих мам будуть їхня любов та палаючі серця.

А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток.

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, співали родинні пісні, читали вірші і ділилися спогадами. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

Свята проводились у музичній залі, яка яскраво оформлена, відповідно до тематики свят та пори року, яка вражала своєю вишуканістю та креативністю.

 За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –  подарунки від дітей, зроблені власними руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.