10 черв. 2016 р.

Літо – радісна пора,
Літу рада дітвора.
Літо – це купання в річці,
Загорання на травичці
І рибалка на зорі.
Літо раде дітворі,
Бо за літо всі зростуть,
Вітаміни запасуть…

Вихованці та працівники ДНЗ№24 » Гвоздичка» дуже чекали на лiто, бо літо — це прекрасна пора і для дітей, і для дорослих. Саме влітку є прекрасна можливість отримати заряд бадьорого настрою та здоров’я на весь рік.Значну роль в тому, наскільки цікаво діти будуть проводити літо в дитячому садку, грає бажання й уміння педагогів зробити кожен день для дитини насиченим та яскравим. Ми потурбувались про дозвілля,оздоровлення нашої малечі влітку та наповнили кожен день різноманітними цікавинками.Діти, як маленькі дослідники, з цікавістю вивчають світ навколо себе.Милуються, спостерігають, працюють в природі, адже поряд стільки нового та захоплюючого! Ігри на свіжому повітрі,піші переходи, спортивні розваги,цікаві лялькові вистави, концерти-стільки цікавого! Ще в додаток-сонце,повітря і вода — найкращі друзі для загартування малечі. Сподіваємось,що дітлахи стануть здоровішими ,отримають безліч позитивних емоцій, нових вражень та знань!
Нас сонечко чарує,
Дарує нам дива.