Статистика сайту

26 квіт. 2016 р.

Родинне свято «Казковий вулик»

В нашій групі хазяйнують   три чудові жінки: вихователі Крапивницька Світлана Павлівна і Кирилова Марина Валеріївна (саме вони виховують, навчають і розвивають наших дітей) та помічник вихователя Жулінська Тетяна Борисівна, яка як бджілка підтримує чистоту в групі, пропонує діткам добавку, щоденно застеляє ліжка, усіх малюків одягає і взуває.

У світі є багато нерозгаданих таємниць, і найбільша з поміж них – любов батьків і дітей. Щоб життя наших дітей було змістовним, захопливим, цікавим вихователі проводять багато заходів, де батьки мають змогу познайомитися один з одним, подружитмся, побачити таланти своїх дітей.

В нашій групі є традиція: в квітні проводити родинне свято. Ось 21 квітня всіх малюків з батьками запросили ведучі свята Крапивницька Світлана Павлівна і логопед Холодович Інна Анатоліївна до «Казкового вулика».

До вулика завітали 25 бджоленят зі своїми татами і мамами.

Які теплі та приємні слова підібрали вихователі кожній родині! Вразила нас і призентація «Розмова дитини з Богом». А на прикінці свята нас всіх запросили  до «Кавярні». Кухарі садочка спекли дуже смачні пироги, батьки принесли тістечка і цукерки,  на кожному столі нас чекав гарячий самовар. І дорослим і малечі було весело. Ми дуже приємно провели час, навіть розходитися не хотілося.

Прикрепленные файлы