5 січ. 2017 р.

Наш дитячий садочок

• має просторі та світлі приміщення, зручні меблі, різноманітні матеріали в достатній кількості;
  • має незаплямовану репутацію протягом тривалого часу;
  • у ньому працюють порядні, чесні, справедливі, щирі люди;
  • у ньому затишно, добре доглядають дітей, дбають про їхнє здоров я;
  • дбає про підготовку дітей до школи, про те, щоб дати дитині знання, уміння, навички з навчальної діяльності (математики, мови, читання тощо);
  • відомий висококваліфікованими фахівцями, майстрами своєї справи;
  • надійний, перевірений часом, якому можна довіряти найдорожче — свою дитину;
  • у роботі застосовуються інноваційні підходи, передовий педагогічний досвід;
  • у садочку створено розвивальне середовище для формування у дітей життєвої компетентності, освітньо -виховний процес наближений до реального життя.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДНЗ №24
 НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

• Розвивати фізичні, психічні, духовні та соціальні якості особистості дошкільників шляхом впровадження в умовах ДНЗ здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій.
  • Формувати національну свідомість дітей дошкільного віку шляхом активної взаємодії зі школою та родинами вихованців.
  • Активізувати мовленнєвий розвиток дитини відповідно до сучасних вимог та підходів, інноваційних технологій, методик виховання та навчання для розвитку образного мовлення, комунікативних здібностей, самостійної мовної творчості дошкільників.

Дитячий садок № 24 «Гвоздичка» в м. Первомайську функціонує з квітня 1976 року. А називався він спочатку «Чебурашка» і збудований був для дітей працівників заводу «Фрегат».
    В 1994р. дитячий садок було передано в комунальну власність Первомайської міської ради.
    За роки існування дошкільний заклад виховав і випустив в широкий світ не одну тисячу своїх малят як пташенят з рідного гнізда. А тепер вони ведуть в садочок своїх дітей – життя продовжується.
    Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 24 «Гвоздичка» був і залишається новатором по впровадженню інноваційних технологій : ТРВЗ, моделювання, проектування, розвивальне навчання, інтегрування, використання нетрадиційних технік зображення, психотехнології.
    Педагогічний колектив закладу нагороджено багатьма відзнаками, в тому числі Почесними грамотами Міністерства освіти і науки, облдержадміністраціі, троє педагогів нагороджено знаком «Відмінник освіти України» : Березницька Ю.М., Давлічена Т.В., Сорочан О.М.
    Знання, досвід, душу і серце колектив закладу віддає дітям, педагоги сіють зерна доброти і любові до всього сущого на землі, щиро діляться своїми здобутками з колегами, творчо співпрацюють з дошкільними закладами міста і області з питань фізкультурно-оздоровчої роботи, музичного виховання, проектної діяльності, ІКТ тощо.
    Дошкільний заклад бере активну участь в різних професійних конкурсах. В 2010-2011 навчальному році здобув призові місця : І місце в конкурсі на кращий методичний кабінет (вихователь-методист Давлічена О.П.); ІІ місце – на кращий кабінет психолога практичного (Селіванова С.М.).
    При постійній підтримці батьків, громадськості, спонсорів дитячий садок оновлюється, осучаснюються інтер’єри, поповнюється навчально-методичне забезпечення.
    Завідувач ДНЗ № 24 Черненко С.О. докладає багато зусиль для того, щоб дошкільний заклад відповідав вимогам естетики, санітарії і гігієни, був острівцем радості, щастя, пізнання нового і незвіданого.