Статистика сайту

16 лют. 2012 р.

«Рух здатний замінити будь-які ліки,
але всі ліки світу не замінять одного – руху!»
С.А.Тіссо
Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад. Медики всіх часів одностайно застерігали: недостатня рухова активність підриває здоров’я людей. Ми забули про один з основних принципів світостворення – принцип рівноваги. Адже організм людини чудово збалансований. Кожному з нас  потрібна цілком конкретна кількість різноманітної їжі, рухової активності, сну та відпочинку. Дитина інстинктивно, майже безперервно рухається. Активні рухи їй необхідні для розвитку так само, як їжа, повітря і сон.
Тому, в нашому садочку створені всі умови для фізичного розвитку малят. Діти ДНЗ №24 «Гвоздичка» полюбляють гратися та змагатися. Спортивні свята , розваги проходять у нас в дуже веселій, цікавій формі. Дітям подобаються різноманітні ігри-естафети, ігри-забави, народні ігри, ігри-атракціони… Під час змагань виховуємо у дітей такі якості, як чесність, дружба, взаємодопомога, чемність, кмітливість, дисциплінованість, організованість.
Активну участь в підготовці свят та розваг приймають батьки наших вихованців. Багато дорослих та дітей розуміють, що здоровий спосіб життя повинен бути повноцінний, цікавий,  веселий, духовно збагачений, насичений різноманітними враженнями.
І наш девіз: «В здоровім тілі – здоровий дух!»