Статистика сайту

16 груд. 2014 р.

Якщо сильним хочеш бути, — Про хвороби всі забути,— Спортом варто всім займатись, про здоров’я піклуватись! Під таким гаслом в ДНЗ № 24 «Гвоздичка» 21 листопада проводилася спортивна розвага «Ми малята здоров’ята» присвячена Всесвітньому дню дитини.

У спортивних змаганнях брали участь вихованці старших груп «Бджілки» та «Грайлики» Розвагу проводили інструктор зфізвиховання дитячого закладу Кирилова М.В. разом з вихователями Кропивницькою С.П. та Слободян Т.О.

Діти виконували різноманітні фізичні вправи в ігровій формі та з емоційним піднесенням, що особливо позитивно вплинуло на організм дітей. Під час розваги діти продемонстрували гарні рухові вміння та навички, почуття колективізму, дружби, дисциплінованості та організованості. Адже найкращі тренування - це веселі змагання.

Важливим завданням у роботі дошкільного закладу №24 є здійснення комплексного підходу розв'язання проблеми зміцнення здоров'я дітей, забезпечення їх всебічного розвитку через активні форми фізично-оздоровчої роботи.

Інструктор з фізичного виховання Кирилова М.В добре володіє методикою фізичного виховання дошкільнят, будує роботу на принципах системності і наступності в роботі, чітко диференціює вимоги та шляхи співпраці з дітьми різних вікових груп. Адже, фізичний розвиток дитини – це база для всього іншого.

Без правильного харчування,без чітко поставленої фізкультури і спорту ми ніколи не отримаємо здорового покоління.

Прикрепленные файлы