Статистика сайту

12 вер. 2016 р.

Здоров'я – основа усього на світі.

Здоровими бути бажають всі діти.

А щоб рости і гартуватись,

Треба спортом всім займатись.

 

В нашому садочку ДНЗ  №24 «Гвоздичка» з 5 по 9  вересня 2016р   відбувся  Олімпійський тиждень.

На протязі тижня  з малятами проводились фізкультурні конкурси, змагання та  ігри спортивного характеру. Завершився олімпійський тиждень веселою спортивною розвагою «Ми маленькі олімпійці»,   у якій взяли участь діти старших груп  "Краплинки", «Малюки» та "Капітошка".

метою цієї спортивної розваги було:

  • виявити спортивні здібності до різних видів фізичної активності,
  • формувати прагнення вести здоровий спосіб життя,
  • викликати позитивний емоційний настрій та бажання займатися фізкультурою, дружні стосунки в командах, впевненість у своїх силах.

         Із задоволенням маленькі спортсмени брали участь в естафетах, у яких викладали з обручів символ Олімпійських ігор, проносили умовний Олімпійський вогонь, метали мішечки з піском, змагалися у їзді на самокатах.? Активно допомагали своїм командам вихователі групи "Краплинки" Шинкаренко О. С. групи «Малюки» Пуздерко Л.В. та групи "Капітошка" Годзіневська О.І.

   Підтримували малюків юні уболівальники своїми оплесками та позитивним настроєм. Вкінці свята переможці як справжні олімпійці були нагороджені медалями.  А головне - перемогу, отримала дружба команд, весела та радісна атмосфера.  Від спортивної розваги всі присутні отримали масу задоволення та хороший настрій.