Статистика сайту

25 лист. 2021 р.

23 листопада 2021р в ДНЗ №24 «Гвоздичка» вчитель-логопед І.А. Холодович проводила відкрите логопедичне  заняття на тему: «Мишенятко Шушик», на якому вихованці старшої групи  «Чомусики» вдосконалювали свої вміння  чітко вимовляти звук [Ш] у складах, словах, реченнях і віршиках. Діти граючись виконували різні логопедичні вправи та ігри і разом вдосконалювали артикуляційну моторику, розвивали мовленнєве дихання, фонематичний слух, орієнтацію у просторі, дрібну моторику,силу голосу.

 

Дітям дуже сподобалось грати в ігри: «Велике прання», «Доббль», «Спритні мишенята», «Де кішка шукає мишку?», «Що переплутав художник?», «Піймай звук» . Розповідати віршики насичені проблемним звуком про мишку і кішку.

На занятті був створений сприятливий емоційний фон. Протягом усього заняття у дітей підтримувався інтерес, чому сприяла динаміка заняття та сюрпризний момент в кінці заняття. Діти отримали позитивний емоційний настрій і досягли поставленої мети.

Переглянути заняття мали змогу педагоги закладу.

В рамках співпраці вчителя-логопеда і вихователів,  Інна Анатоліївна поділилась досвідом роботи над удосконаленням у дітей звукової культури мовлення.