Статистика сайту

12 січ. 2017 р.

 

 Грамота Управління освіти Первомайської міської ради за творчий і неординарний підхід до оновлення та усучаснення матеріально-технічної, методичної та культурно-спортивної бази закладу в ході підготовки до 2012-2013н.р.

Грамота Управління освіти Первомайської міської ради за І місце у конкурсі хореографічної майстерності серед вихованців ДНЗ "Зірковий небосхил" 2012р.

Грамота Управління освіти Первомайської міської ради за ІІІ місце в огляді конкурсі по підготовці ДНЗ до нового 2014-2015 н.р.

Грамота Управління освіти Первомайської міської ради за ІІІ місце в рейтингу діяльності ДНЗ за 2014-2015 н.р.

 Диплом Міністерства освіти  і науки України комітет з фізичного виховання та спорту Миколаївське обласне відділення (філія) за ІІ місце в обласному турі всеукраїнського огляду конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України у 2013-2014 н.р.

Грамота Управління освіти за ІІ місце у міському пісенному талант шоу Х-Фактор "Освітянські самосвіти Миколаївщини -2013р"

 Грамота Управління освіти Первомайської міської ради у фотоконкурсі "За здоровий "спосіб харчування"".

Грамота  інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України за ІІІ місце серед 100 кращих ДНЗ України у загальному заліку конкурсу "Кращий логопедичний кабінет ДНЗ" -2015 року

Грамота Первомайської міської організації профспілки працівників освіти і науки за ІІ місце у міському конкурсі на кращий відеоролік  "Наша профспілка" 2014р.

Грамота Первомайської міської організації профспілки працівників освіти і науки за ІІІ місце у міському огляді- конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію працівників освіти. 2013р.