Статистика сайту

27 лист. 2018 р.

Мовленнєвий розвиток дошкільника має особливе значення у формуванні особистості, адже мовлення дитини визначає великою мірою й інтелектуальний, комунікативний та загальнокультурний рівень. Тому саме про мовлення дитини і йшлося на першому в цьому році засіданні клубу «Батьківського лекторію». Цей захід відбувся 22 листопада 2018 року на базі групи «Ромашка».

На зустріч був запрошений практичний психолог – Кравцова Світлана Петрівна та інструктор з фізкультури Кирилова Марина Валеріївна. Під час їх виступів батьки мали змогу відчути себе дітьми. Вони брали участь в іграх, які на думку фахівців, сприяють розвитку мовлення в дитини.

Також створення спільного колажу «Мовою дитини» об’єднало батьків в одну спільну команду- родину, де кожен учасник мав змогу проявити творчість та креативність. І батьки, і гості, отримали масу задоволення від спілкування.

Підводячи підсумок зустрічі, хочеться зауважити, що своєчасне оволодіння мовою – це основа розумового розвитку дитини, є запорукою її повноцінного спілкування з навколишнім світом. Без цього  дитина в майбутньому не зможе набути міцних і глибоких знань. Тому ми, дорослі, повинні докласти максимум зусиль, аби діти наші не стали заручниками власної мови.

Вихователь Парахонько Ірина Миколаївна