Крокуємо до школи

Дитина, що готується до школи, потребує особливої уваги у навчальній, фізичній, соціальній діяльності, тому педагоги дошкільного навчального закладу №24 «Гвоздичка» тісно співпрацюють з вчителями загальноосвітньої школи № 5. Нещодавно була проведена зустріч вихователів та батьків вихованців середніх та старших груп з вчителями початкових класів.

Розглядалася тема: «Готовність дитини до школи. Ідеальний портрет першокласника». На засіданні виступила психолог практичний ДНЗ №24 Кравцова С.П.. Вона провела бліц — опитування батьків, які  показали багато знань про  готовність дитини до школи. Світлана Петрівна зазначила, що основними показниками психологічної готовності є особистісна, інтелектуальна, вольова готовність дитини до школи. Заступник директора з навчально – виховної роботи початкової школи Войцеховська Ж.В. виступила перед батьками з інформацією про ідеальний портрет першокласника, а вчителі Мальована Л.С. та Чаловська С.П. ознайомили батьків з новою освітньою програмою для першокласників. З боку батьків виникло багато різноманітних запитань, на які вони отримали змістовні та корисні відповіді.

Із зустрічі  можна зробити висновок, що батьки з відповідальністю відносяться до життя , навчання та виховання своїх дітей, зацікавлені у тісному взаємозв’язку з вихователями, вчителями, школою,- адже тісна співпраця допоможе у вирішенні будь – яких проблем.

Оставить комментарий:

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.