Іскра, що запалює вогник

Ранок. Квіти. Посмішки. Лунає музика. Це дошкільний навчальний заклад №24 зустрічає своїх вихованців. А вони гарно вбрані із татами і мамами поспішають на зустріч із своїми друзями і вихователями, на зустріч з чудовим світом казки, радості і любові. Легке хвилювання на обличчях старших дітей, одягнутих в українські костюми,  – вони відповідальні за проведення свята. Хвилюються і вихователі, — що принесе їм новий навчальний рік? Отримані всі вказівки та настанови на серпневій конференції, методоб’єднаннях, затверджений план роботи ДНЗ на рік на педагогічній раді. Педагогічний колектив готовий до праці, готовий впроваджувати в роботу інноваційні технології Марії Монтессорі, Карла Орфа, Наталії Гавриш, В. Сухомлинського.

Але забезпечення фізичного і психічного здоров’я дітей є найголовнішою турботою вихователів дитсадка, предметом особливої уваги і невтомного піклування. Тому провідною темою роботи на рік вибрано «Становлення життєвої компетентності дошкільників шляхом впровадження інновацій.

У нашому ДНЗ немає байдужих вихователів. Робота кожного педагога продумана і спланована, а тому ранок завтрашнього дня починається вже сьогодні ввечері. Знаючи індивідуальні особливості кожної дитини, стосунки в родині, ранкова зустріч планується так, щоб дитина з радістю йшла в дитсадок, а батьки – спокійно на роботу.

Та поряд з різними формами навчально – виховної роботи вихователі ніколи не забувають, що основним видом діяльності дитини є гра,- це іскра, що запалює вогник дитячого інтересу, допитливості.

Створення атмосфери добра і радості – це турбота всього колективу ДНЗ №24 «Гвоздичка», що забезпечується переходом до особистісно орієнтованої моделі спілкування з дітьми.

Окреслених планів у вихователів вдосталь. Вважаємо, що вони забезпечать нашим вихованцям і цікаве перебування в ДНЗ, і успішне засвоєння навчального матеріалу.

Всім, хто причетний до виховання та навчання молодого покоління нашої рідної Миколаївщини – низький уклін та пошана!

Оставить комментарий:

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.