Дивовижний дитячий світ

Дошкільна освіта — це освіта дитячої радості. Адже у дитячому садку дитина отримує радість,бо може розвиватися разом із ровесниками.

Дитинство – щаслива пора, яка залишається у пам’яті кожної людини на все життя. Кожного дня близько 200 дошкільнят  мікрорайону  «Фрегат»поспішають до рідного дитячого садка «Гвоздичка»,де панує атмосфера домашнього затишку, є комфортні умови, де на них чекають улюблені іграшки, друзі та привітні вихователі.
Всі батьки, звичайно хочуть дати своїй дитині все саме найкраще – їжу, одяг, розваги і звичайно виховання та освіту. «Гвоздичка» — це дивовижний дитячий світ, який створюється творчим колективом професійних педагогів. Їх зусиллями  для дітей створений справжній домашній затишок.
Не секрет, що високі результати у розвитку особистості дає індивідуальний підхід до кожної дитини. Вихователі люблять і цінують наших дітей, намагаються  зробити так,щоб не одна із них не «загубилася» серед інших   – була   доглянута і охоплена турботою. Кожен педагог прагне допомогти дитині повірити в свої сили, зробити навчання цікавим та пізнавальним. Розкрити  індивідуальні здібності дитини, спираючись на особливості її характеру і темпераменту, допомогти подолати труднощі, направити її  насамперед на розвиток себе як особистості,
творчої,  всебічно розвинутої  людини    – ось основне завдання вихователів «Гвоздички».
Перебування дітей у нашому садочку допомагає розвинути у них такі якості, як допитливість, впевненість у своїх здібностях і бажання навчатися. Крім основних занять діти навчаються хореографії, відвідують гуртки екологічної освіти, та підготовки до школи. Ні на одному занятті діти не сумують, тому що навчання проводиться в цікавій ігровій формі.
А щоб діти росли не тільки успішними, але й здоровими в дитячому садочку облаштовані музичний і фізкультурні зали,  ізостудія, театральна кімната , фітобар,   психологічний та медичний кабінети.
Живуть наші діти у «Гвоздичці» по справжньому цікаво. Тут для них проводяться тематичні свята, ранки, спортивні розваги, екскурсії.
Тому нікого не дивує, що вихованці нашого дитячого садка ідуть до школи гарно підготовленими і  для них перший клас – не стрес, а задоволення. Це добре знають їх батьки і тому слідом за старшими приводять до нас своїх молодших дітей.
А ми радіємо нашій плідній співпраці з батьками, дружнім, доброзичливим відносинам. І горді та щасливі від того, що своє життя присвячуємо вихованню маленьких громадян України.

Оставить комментарий:

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.