ЇЇ покликання приносить дітям радість

        К.Ушинський сказав: «Якщо ви вдало  оберете роботу і вкладете в неї свою душу, то щастя саме вас знайде».

         Наша розповідь про жінку, яка знайшла своє покликання у дошкіллі і щодня віддає йому частинку своєї душі, — про Людмилу Вікторівну Шкурко, вихователя  ДНЗ № 24 «Гвоздичка» , життєвий ювілей якої нещодавно відсвяткував наш садочок.

Ось уже майже 35 років кожного ранку Людмила Вікторівна зустрічає своїх малят, а вони квітують усмішками в очікувані чогось нового і цікавого. Наполегливість в роботі є найважливішою складовою професійної діяльності Людмили Вікторівни. Вдумлива, глибока, не байдужа до проблем дітей, для неї у роботі немає дрібниць. У багатьох аспектах Людмила Вікторівна взірець: у ставленні до життя, до  роботи, у моральності, у відносинах з дітьми і дорослими. Вона проста і мила у спілкуванні, доброзичлива, віддана своїм численним обов’язкам.

В.О.Сухомлинський  говорив що в серці кожної дитини звучить своя струна. І бринить вона на свій лад. Людмила Вікторівна наполегливо старається почути звуки цього оркестру, і налаштувати їх на правильний лад. У її групі панує затишна атмосфера, до послуг вихованців – затишні осередки з сучасними меблями, великою кількістю спортивного обладнання, розвивальних ігор та іграшок. Багато чудових квітів, за якими доглядають малята. Людмила Вікторівна напрочуд чуйна людина, котра понад усе ставить інтереси дітей, тому найвищою нагородою для неї є непідкупна дитяча любов та усвідомлення того, що вона потрібна, насамперед, дітям.

Оставить комментарий:

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.